Role Export (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: @name <em>(locked)</em>
oc: @name <em>(blocat)</em>
