Role Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: edit permissions
ru: редактировать права доступа

en: edit role
ru: редактировать роль

en: @name <em>(locked)</em>
ru: @name <em>(заблокирован)</em>
