Role Export (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>
