Role Export (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Machine name
tr: Makine adı

en: edit permissions
tr: izinleri düzenle

en: edit role
tr: rol düzenle

en: @name <em>(locked)</em>
tr: @name <em>(kilitli)</em>
