Role Export (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: @name <em>(locked)</em>
be: @name <em>(зачынена)</em>
