Role Export (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>
