Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Help text
af: Hulpteks

en: Name
af: Naam

en: locked
af: gesluit

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Save role
af: Stoor rol

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: edit role
af: redigeer rol
