Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Name
am: ስም

en: locked
am: የተቆለፈ

en: Add role
am: ሚና ጨምር

en: edit permissions
am: ፈቃዶችን አርትእ
