Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: locked
ar: مغلق

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Save role
ar: حفظ الدور

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Add role
ar: أضف دورا

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: edit role
ar: تحرير الدور
