Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Operations
be: Аперацыі

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: locked
be: заблакавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Save role
be: Захаваць статус

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: edit role
be: рэдагаваць статус
