Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Name
dz: མིང་།

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།
