Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Operations
et: Toimingud

en: Help text
et: Abitekst

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: locked
et: lukustatud

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Save role
et: Salvesta roll

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Add role
et: Lisa roll

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: edit role
et: rolli muutmine
