Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Operations
gl: Operacións

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: locked
gl: bloqueado

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Save role
gl: Gardar rol

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Add role
gl: Engadir rol

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: edit role
gl: editar rol
