Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Operations
ja: 操作

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Name
ja: 名前

en: Summary
ja: 概要

en: locked
ja: 固定

en: Anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: Save role
ja: 役割の保存

en: Authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Add role
ja: 役割の追加

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: edit role
ja: 役割の編集
