Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Save role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಉಳಿಸಿ

en: edit role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
