Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: locked
ku: کلیل دراوە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە
