Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Operations
lv: Darbības

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: locked
lv: slēgts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Save role
lv: Saglabāt lomu

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: edit role
lv: rediģēt lomu
