Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: locked
pl: zablokowany

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Save role
pl: Zachowaj rolę

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: edit role
pl: edytuj rolę
