Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Operations
pt: Operações

en: Help text
pt: Texto de ajuda

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: locked
pt: bloqueado

en: Anonymous user
pt: Usuário anônimo

en: Save role
pt: Salvar papel

en: Authenticated user
pt: Usuário autenticado

en: Add role
pt: Adicionar papel

en: edit permissions
pt: editar permissões

en: edit role
pt: editar papel
