Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Operations
pt: Operações

en: Help text
pt: Texto de ajuda

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: Anonymous user
pt: Utilizador anónimo

en: Authenticated user
pt: Utilizador autenticado

en: Add role
pt: Adicionar grupo
