Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Operacionet

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Name
sq: Emri

en: locked
sq: bllokuar

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Save role
sq: Ruaj rolin

en: Add role
sq: Shto rolin

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin
