Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Operations
sv: Funktioner

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: locked
sv: låst

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Save role
sv: Spara roll

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Add role
sv: Lägg till roll

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: edit role
sv: redigera roll
