Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి
