Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Name
tr: İsim

en: Summary
tr: Özet

en: locked
tr: kilitli

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Save role
tr: Rolü kaydet

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: Add role
tr: Rol ekle

en: edit permissions
tr: izinleri düzenle

en: edit role
tr: rol düzenle
