Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش
