Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Operations
vi: Thao tác

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: Name
vi: Tên

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: locked
vi: đã bị khóa

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Save role
vi: Lưu vai trò

en: Add role
vi: Tạo vai trò

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: edit role
vi: sửa vai trò
