Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Weight
ast: Pesu

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume
