Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Save role
bg: Запис на роля

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля
