Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Add role
cs: Přidat roli

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: edit role
cs: upravit roli

en: @name <em>(locked)</em>
cs: @name <em>(uzamčen)</em>
