Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Save role
el: Αποθήκευση ρόλου

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου

en: @name <em>(locked)</em>
el: @name <em>(κλειδωμένο)</em>
