Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Operations
fa: عملیات

en: Weight
fa: وزن

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Name
fa: نام

en: Summary
fa: خلاصه

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: @name <em>(locked)</em>
fa: @name <em>(قفل)</em>
