Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Save role
fi: Tallenna rooli

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: edit role
fi: muokkaa roolia

en: @name <em>(locked)</em>
fi: @name <em>(lukittu)</em>
