Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Save role
hu: Szerepkör mentése

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: @name <em>(locked)</em>
hu: @name <em>(zárolt)</em>
