Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Save role
is: Vista hlutverk

en: Add role
is: Bæta við hlutverki

en: edit role
is: breyta hlutverki
