Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Save role
jv: Simpen paraga

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>
