Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Help text
kk: Анықтама

en: Name
kk: Аты

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
