Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Save role
km: រក្សាទុក​តួនាទី

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: @name <em>(locked)</em>
km: @name <em>(ជាប់​សោ)</em>
