Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>
