Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်
