Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Help text
nl: Helptekst

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: edit role
nl: rol bewerken

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>
