Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Save role
oc: Enregistrar lo ròtle

en: Add role
oc: Apondre un ròtle

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: @name <em>(locked)</em>
oc: @name <em>(blocat)</em>
