Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
