Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Save role
sk: Uložiť kategóriu používateľov

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>
