Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Add role
az: Rol əlavə edin
