Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>
