Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: edit role
ca: edita un rol

en: @name <em>(locked)</em>
ca: @name <em>(bloquejat)</em>
