Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: locked
da: låst

en: Anonymous user
da: Anonym bruger

en: Save role
da: Gem rolle

en: Authenticated user
da: Godkendt bruger

en: Add role
da: Tilføj rolle

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: edit role
da: redigér rolle
