Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Help text
de: Hilfetext

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Anonymous user
de: Gast

en: Save role
de: Rolle speichern

en: Authenticated user
de: Angemeldeter Benutzer

en: Add role
de: Rolle hinzufügen

en: edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: edit role
de: Rolle bearbeiten

en: @name <em>(locked)</em>
de: @name <em>(gesperrt)</em>
