Role help (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Name
eo: Nomo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Save role
eo: Konservu rolon

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
