Role help (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Operations
es: Operaciones

en: Help text
es: Texto de ayuda

en: Name
es: Nombre

en: Summary
es: Resumen

en: locked
es: bloqueado

en: Anonymous user
es: Usuario anónimo

en: Save role
es: Guardar rol

en: Authenticated user
es: Usuario autenticado

en: Add role
es: Añadir rol

en: edit permissions
es: editar permisos

en: edit role
es: editar rol
